Size bir telefon kadar yakınız
+90 545 547 03 34

En Güzel Saç Kaynak Modelleri

31.10.2022
En Güzel Saç Kaynak Modelleri

Saç kaynakları genellikle üçe ayrılmaktadır. En sık tercih edilen ve en güzel saç kaynak modelleri; keratin kaynak, boncuk kaynak ve mikro kaynak olarak bilinmektedir. Tüm bu saç kaynak modellerinin kendi içerisinde farklı özellikleri olduğu için kullanım şart ve koşullarına göre tercih etmek gereklidir. Bu modeller arasından hangisinin kullanılacağı tamamen kişisel olarak yapılan bir tercihtir. Üç kaynak saç modeli arasından size uygun olanını bulmak ve yaptırma konusunda kararsız kalmış olmanız çok normaldir. Bu noktada verebileceğiniz en güzel kararlardan biri kuaförünüze danışmaktır. Uzman kuaför bakış açısıyla size hangisinin yakışacağı hakkında fikir almak ve bu şekilde saç kaynak yaptırmak daha doğru olabilir.

Keratin Kaynak Nedir?

Saç kaynak modelleri arasında en sık tercih edilen modellerden biri keratin kaynaktır. Bu yöntemle yapılacak kaynakların 3 aylık bir kullanım süresi bulunmaktadır. Kaynak saçlar genellikle ısı yardımıyla saça takıldıkları için bazı durumlarda saç derisine ve köklerine zarar verebilmektedir. Keratin kaynak işlemi sayesinde bu durum tamamen ortadan kalkmıştır. Keratin kaynak kullanımı, bir yapıştırıcı olan keratinin saniyeler içerisinde ultrason teknolojisiyle kaynakları saça yapıştırmasıyla oluşmaktadır. Saça eklenen kaynaklar istenildiği zaman rahatlıkla sökülebilmektedir. En az riskli ve en sağlıklı yöntemlerden biri olan keratin kaynaklar son dönemde kadınlar tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Mikro Kaynak Nedir?

Mikro kaynak, kaynak saç yaptırmayı düşünen herkesin yaptığı araştırmada ilk rastladığı kaynak seçeneklerinden biridir. Mikro kaynaklar en pratik ve kolay şekilde tamamlanan kaynak türüdür. Bu sebeple pek çok kuaför tarafından da sıkça önerilmektedir. Saç derisine ve saç köklerine hiçbir şekilde olumsuz etkisinin olmaması da mikro kaynakların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Mikro kaynak yapmak son derece kolay ve pratik bir işlemdir. Bu işlemin sonucunda kaynaklarınız saç derinize oldukça sağlam bir şekilde takılacaktır. Tüm bu kaynak işlemlerini en güvenli ve kaliteli şekilde yaptırabilmek için Ruj Kuaförün uzman ve deneyimli kuaför kadrosuyla çalışabilirsiniz. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almak için zaman kaybetmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.