Size bir telefon kadar yakınız
+90 545 547 03 34

Hangi Saç Kaynağı Daha Kullanışlıdır?

15.09.2022
Hangi Saç Kaynağı Daha Kullanışlıdır?

Son geliştirilen nanofilament tekniği sayesinde saçların doğal dengesi bozulmadan, saç kaynak işlemi kolaylıkla yapılmaktadır. Çok kısa ve ince telli saçlara uygulanabilir oluşu, birçok saç sorunlarını radikal olarak çözmektedir. Saç boylarının dengelenmesi, kaynak materyal kısımlarının belli olmaması tercih sebebidir. Kısa sürede uygulanması ve uzun süreli dayanma garantisi, maliyetli olan saç kaynak fiyatları açısından ekonomi sağlamaktadır. Anti alerjik nano kapsül tekniği insan sağlığına uygundur. Saçlara uzunluk, dolgunluk, hacim kazandırması estetik görünüme katkı sağlar. Boya gibi saça zarar veren kimyasal işlemlerin kullanılmasına gerek kalmaz. Mikro saç kaynak uygulamasının bu tekniği saça zarar vermez ve sağlıklı uzamasını destekler.

Mikro Saç Kaynak Uygulamaları Nasıldır?

Özel tekniği ve cihazı sayesinde kolaylıkla uygulanır. Mikro saç kaynak nasıl yapılır, ne kadar sürede tamamlanır kısmı ekibin, konusunda uzman ve tecrübeli olmasına bağlıdır. Profesyonel bir ekip tarafından, kullanılacak saç miktarına ve saçın yapısına göre 2-3 saatlik bir sürede tamamlanır. Kaynak saç taneleri 0,3 gram olarak 2-3 adet olarak görünmez şekilde uygulanır. Nano uygulaması ile doğal saçlarınızdan ayırt edilmeyen doğal, sağlıklı ve uzun saçlara sahip olursunuz. 1 cm kısa saça rahatlıkla uygulanan bu teknik kullanım kolaylığı sunar.

Rahatlıkla toplanabilir, kolay yıkanır ve kurutulur. Kaynak bağlantı kısımları belli olmadığından, istenilen şekil kolaylıkla verilir ekstra zaman istemez. Boncuk silikon gibi ekstra bir bağlantı materyali kullanılmadığından, yatarken saçın yan taraflarında batma olmaz. Eski sistemlerde olduğu gibi bakım, yıkama ve şekil vermek için kuaföre gidilmesi gerekmez.

Evde rahatlıkla kendiniz dilediğiniz gibi kurutabilirsiniz. Özel saç bakım malzemeleri kullanmanıza gerek olmaz, bakımı oldukça ekonomiktir. İstediğiniz renkte yaptırarak boya, dip boya işlemlerinden ve maliyetinden kurtulursunuz. Saç rengini değiştirmek isterseniz, kaynak saçları boyatabilir veya çıkarttırıp başka renk uygulaması yaptırabilirsiniz. Saçınıza hiçbir aşamasında kimyasal işlem uygulanmaz. Çıkarmak istenildiğinde özel solüsyonu uygulanarak kolayca çıkarılır. Saç dökülmesi, saç kırılması ve yıpranması yaşamadan işlem gerçekleştirilir.

Mikro Saç Kaynak Maliyeti Nedir?

Diğer tekniklerde olduğu gibi uygulanacak saç kaynak adedine göre fiyatlandırma yapılmaz. Mikro saç fiyatı, eklenecek saçın gramajına göre belirlenir. 100 gramlık fiyatlandırma limitleri vardır. Uygulanacak her 100 gram fiyat aralığını oluşturur. Uygulanacak saç miktarı, saç yapısına göre belirlenir. Saçın yapısı, ince telli oluşu, kısalığı, seyrekliği uygulama miktarını değiştiren unsurlardır. Saç kaynak fiyatları 2022 değerlendirmesi yapıldığında kuaför maliyetleri, boya maliyetleri açısından saç kaynağı oldukça ekonomik olmaktadır. Fiyat belirlenmesi için mutlaka saç ekim merkezlerinden fiyat almanız daha sağlıklı olacaktır.

Kaynak Saçın Dökülmesini Artırır mı?

Normal insan saçında her gün, 10-100 tel arasında doğal olarak dökülme olur. Kaynak yapılan saçlarda bu dökülme miktarı kaynaklardan dolayı daha az hissedilir. Kaynaklar söküldüğünde kaynakların tuttuğu dökülmüş saçlarınızda boşa çıkar. Bu durum saç kaynağı dökülmesine neden oluyor diye yanlış bir inanışa sebep olur. Saç kaynağı ekstra saçınızı dökmez. Saç kaynak merkezi tarafından yapılan uygulama sonrası periyodik bakım gerektirmez. İşlem sırasında saç kaynakları minimum adetler halinde uygulandığı için saçınıza ağırlık yapmaz. Saçlarınızın kopmasına ve kırılmasına neden olmaz. Hiçbir aşamasında insan sağlığına zararlı bir madde kullanılmadığından saça zarar verecek bir sonuç yaşanmaz. Kadıköy saç kaynak merkezlerinde yapılan uygulamaları izleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Nano teknolojiler insan sağlığına uygun ve dosttur. Anti alerjik özelliktedir. Uygulanan keratin, yapıştırıcı özellik sağlayan ürün, saçın doğal yapısında bulunan maddedir. Saça zarar vermez kendi yapısında ve bütünleyici özellik taşır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.