Size bir telefon kadar yakınız
+90 545 547 03 34

Saç Kaynak Çeşitleri

24.10.2022
Saç Kaynak Çeşitleri

Saç kaynak modelleri son dönemin en sık tercih edilen bakım işlemleri arasında yer almaktadır. Eğer siz de en şık saç kaynak modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Saç kaynak çeşitleri son yıllarda yeniden popüler hale geldi. Bu popülaritenin en büyük sebeplerinden biri de son yıllarda tüm dünyada sosyal medya fenomenlerinin saç kaynağı yaptırmasından kaynaklanıyor. Eğer siz de saç kaynağı yaptırmak istiyorsanız ancak binlerce saç kaynak modeli arasında sıkıştıysanız bu konuda yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Her saç modeline, saç rengine ve saç tipine uygun saç kaynak modeli bulabilmek mümkün olduğu için insanlar da bu kadar çeşitliliğin içerisinde kaybolabiliyor.

Saç Tipinize Göre Saç Kaynak Modelleri

Saç tipinize uygun saç kaynak modellerini seçebilmek aslında sanıldığından çok daha kolay. Öncelikle kendi saç tipinizi ve saçınızla ilgili tüm detayları öğrenebilmek için uzman kuaförler eşliğinde bir saç analizi yaptırabilirsiniz. Bu analizin sonucunda size en çok yakışacak ve saçlarınıza zarar vermeyecek saç kaynak modelini öğrenebilirsiniz. Saç tipinize özel saç kaynak modelleri arasından seçim yapabilmek artık daha kolay olacaktır. Seçenekleri tek bir işlemle daraltmak için saç analizi yaptırmayı unutmayın. Saç analizini Ruj Kuaför’ün yıllardır süregelen deneyimli ve uzman kuaför kadrosuna yaptırmak, saçlarınızla ilgili en doğru sonucu en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla almanızı sağlar.

Saç Kaynaklar ve Modeller

En sık tercih edilen saç kaynak modelleri genellikle kişinin kendi saç rengine ve tonuna en yakın modeller arasında yer almaktadır. Saç kaynak için kaynak rengi seçerken saçlarınızla zıt bir renk tonu seçmemek çok önemlidir. Aksi durumda ortaya çıkacak olan sonuç hiç beklemediğiniz bir sonuç olacaktır. Bu tip durumların yaşanmaması için saç renginiz ve tonunuza en yakın saç kaynak rengini seçmelisiniz. İsterseniz saç renginizle uyumlu renkler de seçebilirsiniz ancak hiçbir şekilde saç renginize zıt tonda bir kaynak seçmemelisiniz. En çok tercih edilen saç kaynakları orijinal saç rengine en yakın renk ve tonda olan saç kaynak modelleri olmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.