Size bir telefon kadar yakınız
+90 545 547 03 34

Saç Kaynak Fiyatları

27.10.2022
Saç Kaynak Fiyatları

Saç kaynak işleminin fiyatları oldukça geniş bir fiyat skalasında yer almaktadır. Kaynaklar tekli olarak değil minimum 200 adet şeklinde satılmaktadır. Pek çok farklı etkene ve faktöre göre saç kaynak fiyatları arasında değişiklik görebilmek mümkündür. Örgü kaynak, mikro kaynak gibi oldukça fazla saç kaynak modeli olduğu için net bir fiyat bilgisi vermek de mümkün değildir. Kullanılacak olan saç kaynak modeline, rengine ve adedine göre oluşabilecek saç kaynak fiyatları arasında oldukça büyük farklar meydana gelebilmektedir. Elbette ki bu durum yalnızca saç kaynağını satın almak içindir. Eğer bu işlem kuaförde yaptırılacaksa bir de kuaförün sunacağı hizmetle ilgili bir ödeme gerçekleştirmek gerekecektir.

Saç Kaynak Fiyatları Ucuz Mu?

Saç kaynak fiyatlarının yukarıda da belirtildiği üzere net bir fiyatının olduğu söylenemez. Bu sebeple internet üzerinde yer alan saç kaynak fiyatları uygun mu sorusunun da net bir cevabı yoktur. Pek çok faktöre ve etkene bağlı olarak değişebilen saç kaynak işlemleri genellikle ucuz değildir. Fiyatların normale göre biraz daha pahalı olması tamamen kaliteyle ilgilidir. Kalite hiçbir zaman ucuza satılmadığı için kaliteli saç kaynak modelleri de pek uygun fiyatlı olmayabiliyor. Ancak bu durum elbette ki saç kaynak fiyatlarının çok pahalı olduğunu belirtmez. Uygun fiyatlı ve kaliteli saç kaynakları da bulabilmek mümkündür.

Saç Kaynakları Ne Kadar Süre Kullanılır?

Bu durum saç kaynağının hangi işlemle uygulandığına bağlıdır. Eğer saçlarda uygulanan kaynak işlemi keratinle uygulandıysa 5-7 aylık bir kullanım süresinin olduğunu söylemek mümkündür. Ancak boncuk saç kaynak işlemi uygulandıysa kullanım süresinin 2 ila 4 ay arasında olması beklenmektedir. Üçüncü bir saç kaynak modeli olan mikro kaynakların kullanım süresinin de 3 ila 5 ay arasında değiştiği bilinmektedir. Tüm bu saç kaynak modellerine göre farklı kullanım süreleri vardır. Kişiden kişiye değişecek olan kullanım şartlarının da süreyi etkilediğini söylemek mümkündür. Saçınızın yoğunluğuna, sağlığına ve diğer dış etkenlere bağlı olarak yukarıda verilen sürelerde artma veya azalma görülebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Ruj Kuaförle çalışarak en uzun süreleri elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.