Size bir telefon kadar yakınız
+90 545 547 03 34

2022 Saç Kaynak Fiyatları Ne Kadar?

26.08.2022
2022 Saç Kaynak Fiyatları Ne Kadar?

Saç kaynak fiyatları daha gür ve uzun saçları olsun isteyen kadınların merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Saç kaynağının yapıldığı merkezlerde bu konuda tek bir fiyat bulunmamaktadır. Kaynak yapılacak saçın uzunluğuna, kullanılacak yönteme bağlı olarak değişmektedir. En doğru bilginin alınması için saç kaynak merkezi ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Geliştirilen teknoloji ve yöntemlerle daha uzun süre yapılan kaynağın kullanılması mümkün olmaktadır.

Saç kanyak nedir incelemesinde kısaca sentetik ya da doğal saçların kişinin kendi saç diplerinden eklenmesidir. Saçlar kadınlar için çok önemlidir her zaman gür ve bakımlı görünmesini isterler. Çoğu kadında uzun saçları olmasını ister. Bunun yanında bazen saçlar çok işlem görmekte ya da başka nedenlerden yıpranabiliyor. Böyle durumlarda ise kesilmesi gerekebilmektedir. Saçları zarar gören, kısa ama uzun saçları olsun isteyen kadınlara kaynak saç yapılıyor.

Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Saç kaynak nasıl yapılır kişinin istediği boyda ve gür saçlara sahip olması için küçük tutamlar halinde kişinin kendi saçına ilave şeklinde yapılır. İşlem saç dibinden ve küçük tutamlarla yapıldığından dışarıdan bakıldığında anlaşılamaz. İlk kullanılan yöntemlerde anlaşılabilmekteydi ama günümüzde kullanılan yöntemlerle anlaşılmamaktadır. Saç kaynak çeşitleri arasında en çok şu yöntemler kullanılıyor.

  • Boncuk kaynak: En çok bilinen yöntemdir. Bu yöntemde yapıştırıcı kullanılmaz direk boncuklarla kaynak saçlar kişinin saçına takılır.
  • Mikro nano kaynak: Çok küçük boncuklar özel penseyle ve ince tutamlar halinde saça kaynağın yapılması mümkün oluyor.
  • Mikro keratin kaynak: Keratin kullanılarak ince saç tutamları kişinin kendi saçına yapıştırılır.
  • Tress kaynak: çıt çıt kaynağa benzerdir. Kişi bu yöntemi kendi evde uygulayabilir kalın saç tutamları halinde kaynak yapılır.

Kadıköy Saç Kaynak

Kadıköy saç kaynak merkezleri arasında seçimlerinizi mutlaka tecrübeli, işini titizlikle yapanlar arasından seçmeniz gerekiyor. Saçınıza kaynak yaptırdığınızda doğal görünmesini sağlayan ustalık ve malzemeler kullanılmalıdır. Kar amacından çok müşteri memnuniyetini önde tutmalıdır. Saçlarınız için en uygun yöntemi kullanan merkezimiz müşteri memnuniyetinin yüzde yüz olmasını sağlıyor. Saçlarınıza asla zarar vermeden çok daha gür ve uzun saçlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mikro saç kaynak en son geliştirilen yöntemler arasındadır. İki farklı şekilde uygulanmaktadır. Mikro nano kaynak yapılırken çok küçük boncuklar kullanılıyor. Kullanılan boncuklar gibi tutturulan saç tutamları da ince olduğundan kesinlikle dışarıdan görülmez. Mikro keratin kaynakta ise keratin ile ince saç tutamları kaynak yapılmaktadır. Saça hiçbir ağırlık vermemektedir. Doğal görünümüyle kişinin beklentisini karşılamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Kaynak saç yaptırdığımda kepek sorunu yaşar mıyım?

Kaynak saçın derisine değil var olan saçlarının diplerine yapılıyor. Bunun için kesinlikle kepek yapma durumu olmaz.

Çok seyrek saçlara da kaynak olur mu?

Saçın miktarı az olsa da kaynak yapılabilmektedir?

Kaynak saç nasıl çıkartılır?

Kullanılan yönteme bağlı olarak değişmektedir. Saç kaynağının kesinlikle merkezlerde çıkartılması gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM